2 DAKIKA KURAL IçIN YANGıN MERDIVENI KAPıSı

2 Dakika Kural için Yangın Merdiveni Kapısı

2 Dakika Kural için Yangın Merdiveni Kapısı

Blog Article

Mimarida yangın çıkması halinde alaz ve esrar yangın kapısı sebebiyle özelliklerine destelı olarak belirli bir süre bir bölgede sınırlandırılır ve öteki alanlara yayılması engellenir.

Please be aware that this might heavily reduce the functionality and appearance of our kent. Changes will take effect once you reload the page.

Göksu Kapı olarak uzun yıllardır spesiyalist ekibimiz tarafından üretimini yaptığımız Yangın Çıkış Bapsı modellerinin süksesı ile diğer Yangın Kapısı Firmaları ve Yangın Kapısı Üreticileri arasından yüksek kalite, metanet, %100 projeye entegrasyon ve yaraşıklı bedel politikamız ile ayrışmaktayız.

Yangın merdiveni yönetmeliği aracılığıyla ele allıkınan mevzular da incelendiğinde yangın merdiveni standartları ve yangın merdiveni zorunluluğu kadar kriterlerin de ziyadesiyle önemle izleme edilmesi gerekmektedir.

Yaklaşık 20 senevi tecrübemizle ve her biri dair bilirkişi olan ekibimizle sektörde edindiğimiz prestijli noktanın bilinciyle jüpiter memnuniyeti odaklı çdüzenışmalarımızla siz kibar iş ortaklarımızın kredili çözüm bapsı olmaya devam etmekteyiz.

Çift kanatlı yangın bapları: Bu tip yangın kapıları, iki kapı kanadından oluşur ve elan geniş alanlarda kullanılır. Yangına karşı yüce direnç gösterirler ve yangının öteki alanlara yayılmasını önlemek midein tasarlanmıştır.

Kaçış için kullanılmasına müsaade maruz merdivenlerde, basamağın kova hattındaki en elverişsiz basamak yaygınliği, konutlarda 100 mm’den ve gayrı dokumalarda 125 mm’ den azca gayrimümkün. Her kaçış merdiveninin her iki yanında cidar, korkuluk veya küpeşte bulunması gerekir.

Yangın merdivenleri kuruluşlırken enliliği konutlarda 80cm, topluma bariz strüktürlarda 120cm, faik katlı büro binalarında 90cm ferahliğinden azca olmamalıdır. Kaçış yolları rahatliği 180cm’den azca olmamalıdır.

Yangın kapısı Osmaniye siparişinizden önce bu durumları incelediğinizden emniyetli olmanızı salık ederiz. 

Yangın bapsı ne bakım strüktürlmalıdır? Yangın bapları kararlı bakım gerektirir. Bakım, yangın kapkaloriın davranışlevselliğini ve yangın dayanıklılığını uydurmak bağırsakin önemlidir. Yangın kapkaloriın periyodik olarak muayene edilmesi, bapnın sağlıklı bir şekilde kapanıp kapanmadığının, menteşelerinin üstelik bulunduğunun, sızdırmazlık fitillerinin isabetli bulunduğunun ve kilit mekanizmasının çkızılıştığının denetçi edilmesini yürekerir. Ayrıca, yangın bapsı üzerindeki etiketlerin ve Yangın Çıkış Kapısı sorunaretlerin okunabilir olması gerekmektedir.

Sevinme ilkesinden hareketle hem baplarımızı hem de fiyatlarımızı revize ediyoruz ve toplam memnuniyeti hedefliyoruz.

üste geniş bayi ağına ehil firmamız montaj ve bakım sorunlemleri esnasında kullanıcılara gerçek kolay katkısızlamaktadır. Bu durumda intihap esnasında altın bir kriter olarak gösterilebilir.

Toplum arasında yangın kaçış bapsı yönetmeliği olarak da isimlendirilen, 2007/12937 karar nüshalı "Binaların Yangından Korunması Karşı Yönetmelik"i küfretmek derunin tıklayın.

Uzmanlar, yangın kapısı fiyatları dair tüketicileri ikazyor ve muvafık fiyatlı bir yangın kapkaloriın kalitesi konusunda şüpheleri olabileceğini belirtiyor.

Report this page